Klub priateľov | Podpor skauting
16673

Klub priateľov

Prečo darovať pravidelne?

Pridanie sa do Klubu priateľov skautingu je najjednoduchší spôsob podpory, kedy môžete skautingu pomáhať dlhodobo.

• Vaše dary pomôžu mladým získať kvalitné neformálne vzdelanie
  • Vďaka Vám budeme môcť vytvárať stále nové a inovatívne projekty
  • Spolu s vami vieme poskytnúť podporu v rozvoji viac ako 7450 členom skautingu

„Skauting ma vtiahol do dobrodružstva a pomohol mi nájsť blízkych priateľov. Vďaka výzvam, ktorým som mohol čeliť, ma skautská cesta pripravila na prácu lekára, otca a manžela. Venujem sa skautingu naďalej, pretože prináša pozitívnu zmenu – pre mladých, pre budúcnosť, pre svet. A ja môžem byť súčasťou tejto zmeny. Veľa sa učím a dostávam. Ako lekár liečim ľudí a ako skaut sa snažím liečiť svet.“

Ján Mitrík, Náčelník Slovenského skautingu

Klub priateľov skautingu je spôsob podpory aktivít
a projektov Slovenského skautingu.

Súčasťou sa môže stať každý, komu sú blízke skautské hodnoty a chce podporiť našu činnosť. „Členstvo“ vás však k ničomu nezaväzuje. Ak sa prihlásite na odber newslettera, budeme vás radi informovať o využití finančných prostriedkov a progrese, ktorý sa nám podarilo urobiť aj vďaka vášmu príspevku.Výšku vášho pravidelného daru môžete kedykoľvek upraviť alebo ho aj pozastaviť. Žiadny dar nie je príliš malý, každý príspevok pomôže.

Prihláste sa na odber noviniek

Odoberajte náš informačný newsletter a zostaňte s nami v kontakte

Zdieľania